Tarptautinis vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas „Mano gamtos sapnai“

Lietuvos dailininkų sąjunga ir Dailės mokytojų asociacija organizavo piešinių konkursą, skatinantį vaikus ir jaunimą dailės kalba išreikšti savo santykį su gamta, pažinti gimtąjį kraštą, kultūros ir gamtos paveldą, meninės raiškos kalba atskleisti Lietuvos gamtos grožį.. Šiais metais konkursui atkeliavo 1060 kūrybiniai darbai.

Mūsų mokyklos dailės skyriaus 5 klasės mokinė Lėja Dzenkutė (mokytoja Jolita Jasinskė) 11-14 amžiaus grupėje tapo laureate.

Konkurso laimėtojų virtuali paroda:

https://www.facebook.com/daileirmokykla/?locale=lt_LT