Tai Kazlų žali sodai
Gegužės 6 d. Kazlų Rūdos kultūros centre nuaidėjo II –asis lietuvių liaudies muzikos jaunųjų atlikėjų festivalis „Tai Kazlų žali sodai“. Tai jauki ir prasminga šventė, subūrusi jaunus talentus bei lietuviškos muzikos mylėtojus ir puoselėtojus.
Renginį iškilmingai atidarė Kazlų Rūdos folkloro ansamblis „Sūduonia“, pripildęs salę tikra lietuviška dvasia. Festivalyje taip pat dalyvavo kolektyvai iš Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Kaišiadorių ir, žinoma, mūsų mokyklos Inovatyvus folklorinis ansamblis „Užtekėk“. Kiekvienas pasirodymas dovanojo nuoširdumą, gyvą emociją ir meilę lietuvių tautos muzikai. Visi dalyvavę kolektyvai buvo apdovanoti saldžiais kepiniais ir padėkos raštais.
