Respublikinis pramoginės muzikos festivalis ,,Pokalbis su akordeonu"

Gegužės 22 d. mūsų mokykloje vyko respublikinis pramoginės muzikos festivalis ,,Pokalbis su akordeonu". Jame dalyvavo  Jonavos, Vilkaviškio, Kauno r., Kėdainių, Panevėžio r., Prienų, Vilniaus r., Raseinių ir pasvalio muzikos ir meno mokyklų mokytojai ir jų mokiniai. Akordeonas neatsiejamas nuo pramoginės muzikos, todėl ne tik ,, prakalbinome" savo mylimą instrumentą, tačiau scenoje jis netgi ,,šėlo" akordeonistų ansambliuose bei orkestruose. Visi dalyviai buvo pakylėti šventinės nuotaikos!

Dėkojame visiems šios šventės organizatoriams.