Koncertas "Muzikinė puokštė"
2026 m. gegužės 14 d. Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykloje skambėjo fortepijono muzika. Vyko tradicinis antro instrumento mokinių koncertas '' Muzikinė puokštė''. Jame dalyvavo 23 įvairių instrumentų moksleiviai ,kurie fortepijonu mokosi groti dvejus- septynerius metus.
Koncerte galėjome išgirsti klasikinę, romantinę, šiuolaikinę muziką,kurią nuoširdžiai atliko ugdytiniai.
Dėkojame mokiniams, mokytojams ir tėveliams už puikų muzikinį vakarą.
