Jaunieji fortepijono lyderiai
Gegužės 9 dieną Kauno 1-osios muzikos mokyklos Giedriaus Kuprevičiaus salėje vykusiame VII respublikiniame muzikos (meno) mokyklų jaunųjų pianistų konkurse „Jaunieji fortepijono lyderiai“ – puikus mūsų mokyklos 1 klasės mokinio Leono Saudargo pasiekimas! Leono mokytoja Roma Balienė.
Didžiuojamės pelnyta I vieta, atkakliu darbu, muzikiniu jautrumu ir drąsa scenoje.
Nuoširdžiai sveikiname ir linkime dar daug gražių muzikinių pergalių!
