Sveiki atvykę į internetinę Janinos Miščiukaitės svetainę!

Nuo 2017 metų

2017 metai

 

  • VII tarptautinis konkursas „Drezdenas-2017“ (Vokietija). Laureatės: II vieta- Inesa Kačegavičiūtė TU akordeono 2 klasė (mokytojas Nikolaj Kolesnikov), III vieta-Kamilė Korabliovaitė akordeono 4 klasė (mokytojas Nikolaj Kolesnikov).
  • I respublikinis festivalis- konkursas „Grand Pas“ Kėdainiuose. Laureatė II vieta -Saulė Miščiukaitė fortepijono 3 klasė (mokytoja Regina Juškienė).
  • Respublikinis Kęstučio Ivaškevičiaus stygininkų konkursas. Laureatai: I vieta-Gerardas Lisauskas violončelės 4 kl.(mokytoja Roma Razmienė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina), II vieta- Gabrielė Dobrovolskytė violončelės 2 kl. (mokytoja Roma Razmienė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina), III vieta- Ugnė Grizickaitė smuiko 2 klasė       (mokytoja Violeta Draskinienė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina). Diplomantės: Smiltė Petrošiūtė violončelės 1 klasė       (mokytoja Roma Razmienė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina), Radvilė Eimutytė smuiko 1 klasė ( mokytoja Virginija Verikienė, koncertmeisterė Skaidrė Reznikovienė) ir Luknė Jurevičiūtė smuiko 2 klasė (mokytoja Virginija Verikienė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina).
  • Respublikinis meno (muzikos) mokyklų dramos ( teatro) skyrių moksleivių meninio skaitymo konkursas. Laureatai : I vieta- Jonas Beras teatro 5 kl., Airida Česonytė teatro 3 klasė (mokytojai Jurgita Serapinė ir       Jonas Andriulevičius), II -vieta Paulius Mikšys teatro TU 2 (mokytojas Jonas Andriulevičius), III vieta- Gabrielė Gudavičiūtė teatro 2 klasė (mokytojas Jonas Andriulevičius).
  • II tarptautinis V.Vitaitės fortepijoninių ansamblių konkursas „Utena 2017“. Diplomantės: Kristina Chlastauskaitė fortepijono 7 kl. ir Reda Venskauskaitė fortepijono TU 2 (mokytojos S.Reznikovienė ir D.Suslavičienė).
  • I tarptautinis kamerinės muzikos konkursas „MUSCA BRILLANTE“. Laureatai: II vieta- Radvilė Eimutytė smuiko 1 klasė ir Luknė Brazlauskaitė fortepijono 1 klasė (mokytojos V.Verikienė ir R.Balienė), III vieta-Luknė Jurevičiūtė smuiko 2 kl. ir Elzė Černiauskaitė fortepijono 2 kl. (mokytojos V.Verikienė ir R.Balienė). Diplomantai: Aneta Ulachovičiūtė smuiko 6 klasė, Gerardas Lisauskas violončelės 4 kl., Erika Gerasimovaitė fortepijono 5 kl. (mokytojos V.Draskinienė, R.Razmienė ir L.Valatkienė).
  • VIII respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Garsų vaivorykštė“.Laureatė: II vieta ir diplomas už artistiškumą Beata Bulkė fortepijono 2 klasė (mokytoja D.Petrošienė).
  • II respublikinis styginių muzikos instrumentų pjesių konkursas „Crescendo“.

Laureatai: Luknė Jurevičiūtė smuiko 2 kl. (mokytoja V.Verikienė,

koncertmeisterė L. Ragožina), Gabrielė Dobrovolskytė violončelės 2 kl.

(mokytoja R.Razmienė, koncertmeisterė L. Ragožina), Aneta

Ulachovičiūtė smuiko 6 kl. (mokytoja V. Draskinienė, koncertmeisterė

L.Ragožina). Diplomantai: Radvilė Eimutytė smuiko 1 kl. (mokyt.

V.Verikienė, koncertmeisterė S. Reznikovienė), Paulina

Bartaševičiūtė smuiko 3 kl. ( mokytoja V. Draskinienė,

koncertmeisterė L. Ragožina), Smiltė Petrošiūtė violončelės 1 kl.

(mokytoja R. Razmienė, koncertmeisterė L. Ragožina),

Gerardas Lisauskas violončelės 4 kl.  (mokytoja R.Razmienė,

koncertmeisterė L.Ragožina).

  • XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas. Laureatai: II vieta-Justas Kazakevičius birbynės 5 kl.( mokytojas N.Murauskas, koncertmeisterė L.Ragožina), III vieta- Žygimantas Simovičius   birbynės TU 1 kl.(mokytojas N. Murauskas, koncertmeisterė       L.Ragožina).
  • IX tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės ir džiazo muzikos festivalis-konkursas „Sąskambiai 2017“. Diplomantės: Viltė Markevičiūtė fortepijono 4 kl. (mokytoja D.Petrošienė) ir Rusnė Markevičiūtė smuiko 4 kl.(mokytoja V.Draskinienė).
  • XI tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkursas ,,Giovani virtuosi“. Laureatai: Žygimantas Simovičius birbynės TU 1 kl.       (mokytojas N. Murauskas) ir Vanesa Sadauskaitė fortepijono 6 kl. (mokytoja R.Juškienė). Diplomantai: Kamerinis ansamblis: .Radvilė Eimutytė smuiko 1 kl. (mokytoja V. Verikienė) ir Luknė Brazlauskaitė fortepijono 1 kl. (mokytoja R.Balienė). Kamerinis ansamblis: Luknė Jurevičiūtė smuiko 2 kl. ( V.Verikienė) ir Karina Baltrukėnaitė fortepijono 2 kl. (mokytoja S.Reznikovienė).Kamerinis ansamblis: Evelina Miliauskaitė smuiko 3 kl.(mokytoja V.Verikienė),Gabrielė Dobrovolskytė violončelės 2 kl. ( mokytoja R. Razmienė) ir Greta Malinauskaitė gitaros 2 kl. (mokytojas P.Beniulis).Kamerinis ansamblis: Rusnė Markevičiūtė smuiko 4 kl. (mokytoja V. Draskinienė) ir Viltė Markevičiūtė fortepijono 4 kl. ( mokytoja D.Petrošienė).Kamerinis ansamblis: Matas Bagdonavičius fleitos TU 1 kl. ( mokytoja A. Ostasevičienė), Evelina Cekanoveckaitė fleitos 5 kl.(mokytoja A. Ostasevičienė) ir Ervinas Orlovas fortepijono 6 kl. ( mokytoja L.Žiegienė).
  • II respublikinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų violončelininkų konkursas „Cello virtuoso“. Laureatė: Gabrielė Dobrovolskytė violončelės 2 kl. ( mokytoja R. Razmienė, koncertmeisterė L.Ragožina).
  • XX tarptautinis lietuviškos patriotinės dainos konkursas-festivalis “Dainuoju Lietuvai-2017”. Laureatai: III vieta-jaunučių vokalinis ansamblis (mokytoja D.Asadauskaitė, koncetmeisterė A.Juškevičienė).
  • Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „VENTUS MUSICALE“. Laureatas: III vieta- Ignas Gajauskas trimito 6 kl. (mokytojas F.Jančenko, koncertmeisterė L.Ragožina).
  • I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas “Klaviatūros karalystė”. GRAND PRIX- Beata Bulkė fortepijono 2 kl. ( mokytoja D.Petrošienė). Laureatės : II vieta- Danielė Vaitiekūnaitė fortep.2 kl. ( mokytoja L.Žiegienė), Martyna Petraškaitė fortep. 3 kl. ( mokytoja J.Šukienė), Milda Narkauskaitė fortep. 5 kl. ( mokytoja L.Petrakova). Laureatės : III vieta- Beatričė Kuliešiūtė fortep. 3 kl. (mokytoja J.Venskauskienė), Saulė Miščiukaitė fortep.3 kl (mokytoja R.Juškienė), Agnė Dedelaitė fortep. 3 kl. (mokytoja D.Suslavičienė), Adrija Klovaitė fortep.4 kl. ( mokytoja L.Žiegienė).
  • XII tarptautinis akordeonininkų konkursas “ASCOLATE”. Laureatas: II vieta- Edgaras Mostenec 4 kl. (mokytojas Nikolaj Kolesnikov).
  • IV respublikinis muzikos ir meno mokyklų lietuviškos pjesės konkursas, skirtas pedagogo T.Šerno atminimui. Laureatai: Radvilė Eimutytė smuiko 1 kl. (mokytoja V.Verikienė, koncertmeisterė L. Ragožina), Luknė Jurevičiūtė smuiko 2 kl. (mokytoja V.Verikienė, koncertmeisterė L. Ragožina).
  • XVII respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas „Skambinu su draugu“. Diplomantės: Viltė Markevičiūtė 4 kl. ir Rugilė Gabševičiūtė 5 kl. (mokytojos D.Petrošienė ir L.Žiegienė); Augusta Chlomko 5 kl. ir Viktorija Litvinovaitė 5 kl. (mokytoja A.Juškevičienė).
  • Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai 2017“. Laureatės :Smiltė Petrošiūtė violončelės 1 kl. (mokytoja R. Razmienė, koncertmeisterė L. Ragožina),   Luknė Jurevičiūtė smuiko 2 kl. (mokytoja V.Verikienė,       koncertmeisterė L. Ragožina). Diplomantai:   Radvilė Eimutytė smuiko 1 kl. (mokytoja V.Verikienė, koncertmeisterė L. Ragožina), Jonas Bartaševičius trimito 1 kl. (mokytojas F.Jančenko, koncertmeisterė L.Ragožina), ,Gabrielė Dobrovolskytė violončelės 2 kl. ( mokytoja R. Razmienė, koncertmeisterė L.Ragožina), Karina Baltrukėnaitė fortepijono 2 kl. (mokytoja S.Reznikovienė), Paulina       Bartaševičiūtė smuiko 3 kl. ( mokytoja V. Draskinienė,  koncertmeisterė L. Ragožina).
  • Respublikinis 5-10 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas-paroda „Skrisk, pelėda“. Diplomantės: Saulė Venckutė dailės 2 kl. (mokytoja I.Naujokienė) ir Austėja Buklajeva dailės 1 kl. (mokytoja I.Naujokienė).
  • Respublikinė vaikų ir jaunimo teatrų šventė-apžiūra „Šimtakojis -2017“. Laureatai teatro 4 kl. ugdytiniai (mokytoja Živilė Martinaitienė).
  • I tarptautinis pianistų konkursas „Primavera“ (Latvija). I laipsnio diplomantės: Luknė Brazlauskaitė fortepijono 1 klasė (mokytoja R.Balienė), Elzė Černiauskaitė fortepijono 2 kl. (mokytoja       R.Balienė).
  • Tarptautinis meno festivalis konkursas „RIMINI FEST“ (Italija). Laureatai: I vieta- Elzė Černiauskaitė fortepijono 2 kl. (mokytoja Roma Balienė), I vieta- Luknė Brazlauskaitė fortepijono 1 kl. (mokytoja Roma Balienė).