Sveiki atvykę į internetinę Janinos Miščiukaitės svetainę!

Nuo 2015 metų

2015 metai

 

  • III tarptautinis konkursas „Tautinės pasakos iliustracija“. Nugalėtoja Kornelija Matutytė 2 kl. (mokytoja Jolanta Grigienė). Diplomantai: Saimonas Ašaka 3 kl. (mokytoja Jolanta Grigienė) ir Šarūnas Kuizinas 3 kl. (mokytoja Jolanta Grigienė).
  • XII Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų Kauno krašto konkursas. Laureatai: Justas Kazakevičius birbynės 3 kl.( mokytojas Narimantas Murauskas, koncertmeisterė Liudmila Ragožina), Žygimantas Simovičius

birbynės 5 kl.(mokytojas Narimantas Murauskas, koncertmeisterė Liudmila

Ragožina) , Karolina Bielskytė lumzdelio 6 kl. .(mokytojas Narimantas

Murauskas, koncertmeisterė Liudmila Ragožina).

  • Respublikinis Kęstučio Ivaškevičiaus stygininkų konkursas. Laureatai: I vieta –Gerardas Lisauskas violončelės 2 kl.( mokytoja Roma Razmienė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina), II vieta Paulina Bartaševičiūtė smuiko1 kl. ( mokytoja Violeta Draskinienė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina), III vieta-Elžbieta Pavilionytė smuiko 2 kl. (mokytoja Diana Rimkutė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina),. Diplomantai: Evelina Miliauskaitė smuiko 1 kl. ( mokytoja Virginija Verikienė, koncertmeisterė SkaidrėReznikovienė), Neda Šveikauskaitė smuiko 1 kl. ir Rusnė Markevičiūtė smuiko 2 kl. ( mokytoja Violeta Draskinienė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina).
  • XV respublikinis meno ir muzikos mokyklų teatro skyrių meninio skaitymo konkursas. Laureatai – II vieta Gustė Cvilikaitė 1 amžiaus gr. (mokytoja Živilė Martinaitienė), III vieta- Airida Česonytė 1 amžiaus grupė (mokytojas Jonas Andriulevičius), I vieta P aulius Mikšys 2 amžiaus grupė (mokytojas Jonas Andriulevičius).
  • Respublikinis solfedžio konkursas „Kaunas-2015“. Laureatas: III vieta Matas Bagdonavičius fleitos 5 kl. (mokytoja Jūratė Simonavičienė). Diplomantė : Reda Venskauskaitė fortepijono 7 kl. (mokytoja Jūratė Simonavičienė).
  • XII Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas. Laureatai: III vieta Žygimantas Simovičius birbynės 5 kl.(mokytojas Narimantas Murauskas, koncertmeisterė Liudmila Ragožina). Laureatas Justas Kazakevičius birbynės 3 kl.( mokytojas Narimantas Murauskas, koncertmeisterė Liudmila Ragožina).
  • Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Garsų vaivorykštė-7“. Laureatė III vieta Rugilė Gabševičiūtė (mokytoja Lina Žiegienė).
  • Respublikinis styginių muzikos instrumentų pjesių konkursas „Crescendo“.

Laureatai: Paulina Bartaševičiūtė smuiko 1 kl. ( mokytoja Violeta Draskinienė,

koncertmeisterė Liudmila Ragožina), Gerardas Lisauskas violončelės 2 kl.

(mokytoja Roma Razmienė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina), Aneta

Ulachovičiūtė 4 kl. (mokytoja Violeta Draskinienė, koncertmeisterė Liudmila

Ragožina). Diplomantai: Evelina Miliauskaitė smuiko 1 kl. (mokyt. Virginija

Verikienė, koncertmeisterė Skaidrė Reznikovienė), Elžbieta Pavilionytė

smuiko 2 kl. (mokytoja Diana Rimkutė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina),

Saulė Erika Imbrasaitė smuiko 3 kl. (mokytoja Diana Rimkutė,

koncertmeisterė Liudmila Ragožina).

  • 26-asis tarptautinis pūtikų konkursas „Trumpet talents Tallinn2015“. Diplomantas Ignas Gajauskas trimito 4 kl. (mokytojas Fiodor Jančenko, koncertmeisterė Liudmila Ragožina).
  • II respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Skambioji klaviatūra“. I vieta Milda Narkauskaitė 3kl. (mokytoja Liudmila Petrakova); II vieta: Viltė Markevičiūtė 2 kl. (mokytoja Daiva Petrošienė), Erika Gerasimovaitė 3 kl.(mokytoja Loreta Valatkienė),Ervnas Orlovas 4 kl. (mokytoja Lina Žiegienė), Meda Arlauskaitė 5 kl. (Liudmila Petrakova); III vieta: Rugilė Gabševičiūtė 3 kl. (mokytoja Lina Žiegienė),Reda Venskauskaitė 7 kl. (mokytoja Daina Suslavičienė), Ieva Borisovaitė 8 kl. (mokytoja Daiva Petrošienė). Diplomantai: Augusta Chlomko 3 kl. (mokytoja Adrijana       Juškevičienė), Deimantė Šimbaraitė 4 kl.( mokytoja Elena Kubrakovskaya), Miglė Kisieliūtė 3 kl. (mokytoja Liudmila Petrakova) , Dovydas Baltrimavičius 5 kl. (mokytoja Regina Juškienė). Nominantai: Benas Baltrimavičius 1 kl., Saulė Miščiukaitė 1 kl., Vanesa Sadauskaitė 6 kl.(mokytoja Regina Juškienė), Ugnė Valantaitė 4 kl. (mokytoja Daina Suslavičienė).
  • IV respublikinis konkursas-žaidimas „Solfedžio miestas“.I vieta-Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos komanda „Muzika“ (mokytoja Inesa Rupeikienė).
  • Tarptautinis pūtikų konkursas „Ventus Musicale“.Laureatai: II vieta- Domantas Gaigalas 2 kl. (mokytojas Fiodor Jančenko, koncertmeisterė Liudmila Ragožina), III vieta- Ignas Gajauskas 4kl. (mokytojas Fiodor Jančenko, koncertmeisterė Liudmila Ragožina). Diplomantas Dovydas Drabavičius 6 kl. (mokytojas Fiodor Jančenko, koncertmeisterė Liudmila Ragožina).
  • XI tarptautinis akordeonininkų konkursas „Ascoltate“.Laureatas: I vieta B4 kategorijoje ir

II vieta A4 kategorijoje Karolis Leonas Lukoševičius 6 kl. (mokytojas Nikolaj Kolesnikov).

  • IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „MUSICA AMABILE“. Laureatė I vieta ir geriausiai atliktos lietuviškos pjesės nominantė Julija Rockina 3 kl. (mokytoja Roma Balienė).
  • VI tarptautinis vaikų žemėlapio konkursa „Mano vieta šiandienos pasaulyje“. Lauretai: Marija Guogaitė 4 kl.(mokytoja Violeta Lipinskienė), Ugnė Karaliūtė 4 kl. (mokytoja Violeta Lipinskienė),Agnė Zupkevičiūtė 4 kl. (mokytoja Violeta Lipinskienė).
  • I respublikinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų violončelininkų konkursas „CELLO VIRTUOSO“. Diplomantas: Gerardas Lisauskas violončelės 2 kl.

(mokytoja Roma Razmienė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina).

  • II respublikinio muzikos mokyklų jaunųjų pianistų konkursas „Jaunieji fortepijono lyderiai“. Laureatė: III vieta Goda Butaitė 5kl. (mokytoja Skaidrė Reznikovienė).
  • Tarptautinis muzikos konkursas 2015 VAL TIDONE (Italija). Laureatės:       III vieta-Santa Jasiulytė 2 kl.( mokytoja Roma Balienė), III vieta- Goda Cieškaitė 7 kl. (mokytoja Skaidrė Reznikovienė), III vieta- Goda Butaitė 5kl. (mokytoja Skaidrė Reznikovienė).
  • Respublikinis konkursas „Mano mokytojas“ 2015. Diplomantė: Viktorija Kalendo dailės 2 kl. (mokytoja Edita Januškevičienė).
  • VI respublikinis mokinių piešinių konkursas „Senų daiktų istorijos“ 2015. Laureatė: Kornelija Kilmanaitė 2 kl. (mokytoja Jolanta Grigienė).Diplomantės: Ugnė Auglytė 2 kl. (mokytoja Jolanta Grigienė), Deimantė Stanionytė 3 kl. (mokytoja Jolanta Grigienė).
  • Tarptautinis akordeonininkų konkurss „Premia della citta Lanciano“ (Italija).Laureatas: I vieta (klasikos kategorijoje) ir III vieta (varjetė kategorijoje) Karolis Leonas Lukoševičius Tu 1kl. (mokytojas Nikolaj Kolesnikov).
  • Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „LIDICE 2015“. Diplomantės: Gerda Kulytė 2kl. (mokytoja Jolanta Grigienė), Sonata Zabielaitė 3 kl. (mokytoja Violeta Lipinskienė).
  • Respublikinis vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Peizažas-rudens spalvos“ Diplomantas: Benas Meslinas (mokytoja Jolanta Grigienė).
  • Tarptautinis akordeonistų konkursas Prahoje (Čekija). Laureatas: II vieta- Karolis Leonas Lukoševičius Tu 1kl. (mokytojas Nikolaj Kolesnikov).
  • III tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“.Laureatė: II vieta- Julija Rockina fortepijono 4 kl. (mokytoja Roma Balienė). Diplomantas: Gerardas Lisauskas violončelės 3 kl. (mokytoja Roma Razmienė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina).
  • Lietuvos muzikos mokyklų jaunųjų stygininkų konkursas „Akimirkos-7“. Laureatė : III vieta Paulina Bartaševičiūtė 2 kl. smuiko (mokytoja Violeta Draskinienė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina). Diplomantė Gabrielė Dobrovolskytė 1 kl. violončelės (mokytoja Roma Razmienė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina) .
  • Lietuvos muzikos ir meno mokyklų XVI „ARCO“ festivalis. Laureatai: Paulina Bartaševičiūtė 2 kl. smuiko (mokytoja Violeta Draskinienė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina), duetas Rusnė Markevičiūtė 3 k. smuiko (mokytoja Violeta Draskinienė) ir Viltė Markevičiūtė 3 kl. fortepijono ( mokytoja Daiva Petrošienė).