Sveiki atvykę į internetinę Janinos Miščiukaitės svetainę!

Nuo 2013 metų

2013 metai

 

  • IX respublikinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų žiemos konkursas-festivalis- III vietos laureatė Aneta Ulachovičiūtė (mokytoja Violeta Draskinienė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina)
  • Respublikinis Kęstučio Ivaškevičiaus stygininkų konkursas-II vietos laureatė Aneta Ulachovičiūtė 2 kl. (mokytoja Violeta Draskinienė, koncertmeisterė Liudmila Ragožina)
  • Respublikinis meno ir muzikos mokyklų teatro skyrių meninio skaitymo konkursas.Laureatai – Ieva Tuomaitė II vieta (mokytoja Živilė Martinaitienė),Mantas Babila III vieta (mokytojas Jonas Andriulevičius).
  • I-ojo varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Vario garsai“.

I vietos laureatas Vytautas Juknys (mokytojas Fiodor Jančenko, koncertmeisterė Liudmila Ragožina).

  • VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Garsų vaivorykštė“. Laureatė Julija Rockina 1kl. (mokytoja Roma Balienė), diplomantė Ugnė Rimkutė 3 kl.(mokytoja Jolanta Šukienė).
  • XI respublikinis Jono Švedo tautinių instrumentų atlikėjų konkursas. Laureatas Kornelijus Grigaravičius birbynės 5kl.( mokytojas Narimantas Murauskas, koncertmeisterė Liudmila Ragožina).
  • Tarptautinis akordeonistų konkursas 2013 (Austrija).II vietos laureatas Karolis Lukoševičius akordeono 4 kl.(mokytojas Nikolaj Kolesnikov).
  • I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Skambioji klaviatūra“. I vieta Kristina Chlastauskaitė fortep.3kl. ( mokytoja Skaidrė Reznikovienė), II vieta-

Vanesa Sadauskaitė fortep. 4 kl. (mokytoja Regina Juškienė); Ieva Borisovaitė fortep.6 kl. (mokytoja Daiva Petrošienė); Lijana Sinkevičiūtė fortep. 6 kl. (mokytoja Lina Žiegienė). III vieta- Agnė Balandžiūnaitė 2 kl. (mokytoja Lina Žiegienė); Goda Butaitė 3 kl. ( mokytoja Skaidrė Reznikovienė), Dovydas Baltrimavičius 4 kl. (mokytoja Regina Juškienė); Aistė Barysaitė 5 kl.  (Liudmila Petrakova).

  • I tarptautinis pianistų konkursas „Konsonansas-dosonansas“. Diplomantė Ugnė Rimkutė 3 kl. (mokytoja Jolanta Šukienė).
  • Meno muzikos mokyklų instrumentinių duetų festivalio-konkurso „Mokytojas ir mokinys“. Laureatas Karolis Lukoševičius akordeono 4 kl.(mokytojas Nikolaj Kolesnikov).
  • XII respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas-festivalis „Skambinu su draugu“. Laureatės: Emilija Šeštokaitė 3 kl.(mokytoja Rita Trimonienė);Meda Arlauskaitė 3 kl. (mokytoja Liudmila Petrakova); Reda Venskauskaitė 5 kl. (mokytoja Daina Suslavičienė); Ieva Borisovaitė 6 kl. (mokytoja Daiva Petrošienė).Diplomantės: Raminta Ramanauskaitė 5 kl. (mokytoja Lina Žiegienė); Aistė Barysaitė 6 kl. (mokytoja Liudmila Petrakova).
  • IX tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkursas „Giovani virtuosi“. 3 vietos nugalėtojos Aneta Ulachovičiūtė 2 kl. (mokytoja Violeta Draskinienė) ir Estela Baltramėnaitė 2 kl. (mokytoja Daiva Petrošienė).
  • III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Musica Amabile“. Diplomantė Lijana Sinkevičiūtė fortep. 6 kl. (mokytoja Lina Žiegienė).
  • Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai“. Laureatė Julija Rockina 1 kl. (mokytoja Roma Balienė).Diplomantai: Miglė Kisieliūtė 1 kl. (mokytoja Liudmila Petrakova), Justas Žuvelis 2 kl. (mokytoja Jolanta Šukienė), Dovydas Baltrimavičius 4 kl. (mokytoja Regina Juškienė); Ignas Gajauskas 2 kl. (mokytojas Fiodor Jančenko, koncertmeisterė Liudmila Ragožina).
  • I republikinis muzikos(meno) mokyklų jaunųjų pianistų konkursas „Jaunieji fortepijono lyderiai“. GRAND PRIX LAUREATĖ Julija Rockina 1 kl. (mokytoja Roma Balienė).
  • Tarptautinis konkursas „Gradus ad parnassum“. II vieta- Karolis Lukoševičius akordeono (mokytojas Nikolaj Kolesnikov).
  • V respublikinis mokinių piešinių konkursas „Senų daiktų istorijos“. Laureatė Gabija Skulčiūtė (mokytoja Jolanta Grigienė).
  • Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“.Diplomantė Julija Rockina 1kl. (mokytoja Roma Balienė).
  •