Žeimių g. 6, Jonava LT-55149

(8-349) 51 870

rastine@jmm.lt

direktorė Roma Jurgilienė tel. 8-(349) 54 596, el. p. menomkla@jmm.lt

Festivalis „Būk artistas“

Vasario 15 d. mūsų mokyklos ugdytiniai dalyvavo II –ajame respublikiniame  akordeono muzikos festivalyje ,,Būk artistas“ Garliavoje. Jau pats festivalio pavadinimas sako, jog tai netradicinis festivalis. Jo tikslas – nestandartinis , įdomus kūrinio pateikimas .Taigi mūsų mokyklą atstovavo akordeono skyriaus ugdytinis Dovydas Garuckas 4 kl. ( mokytoja R.Laimikienė), atlikdamas R. Bažilin pjesę ,,Atgiję žaisliukai“. Jo atliekamą  kūrinį originaliai iliustravo teatro skyriaus mokinės Gabrielė Gudavičiūtė ir Laisvė Stoškutė 4 kl.  ( mokytoja Ž. Martinaitienė). Mokytojos R.Laimikienės žodžiais : ,,Tai nauja ir įdomi patirtis integruojant muzikos ir teatro menus. Tai įdomu, netradiciška ir patiems mokiniams“.

Šiame festivalyje taip pat muzikavo  Edgaras Mostenec bei Kamilė Korabliovaitė 6 kl.

( mokytojas N. Kolesnikov )

Vaizdo įrašas

Comments are closed.