Žeimių g. 6, Jonava LT-55149

(8-349) 51 870

rastine@jmm.lt

Lengvo Rugsėjo 1-osios skrydžio!

Naujus mokslo metus Janinos Miščiukaitės meno mokykloje sutiko beveik 120 pirmokų: muzikos skyrių pasirinko virš 30; teatro, choreografijos ir dailės skyrius – virš 50 moksleivių, o meno pradmenų panoro mokytis apie 30 entuziastų nuo 6 metų amžiaus iki suaugusiųjų.

Saulėtą rugsėjo 4-osios popietę Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos kieme susirinkusi mokyklos bendruomenė – mokiniai, jų tėvai, pedagogai – puošėsi įvairiaspalviais balionais, simbolizuojančiais lengvą ir ryškų skrydį į meno ir muzikos pasaulį.

„Aukite ir skleiskitės meno spalvomis: muzikos – Bethoveno ir Verdžio, dailės – Čiurlionio ir Mone, teatro – Nekrošiaus ir Miltinio, šokio – visom vaivorykštės spalvom“, – linkėjo Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos direktorė Roma Jurgilienė.

„Ištvermės, tvirtybės ir stiprybės mokiniams, tėvams ir mokytojams, pačių nuostabiausių prisiminimų ir įvykių, gerų rezultatų ir – ačiū jums, kad pasirinkote šitą mokyklą“, – sveikino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Violeta Kolesnikienė.

Kasmet Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla kviečia naujus mokinius įgyti meninių gebėjimų ir kiekvieną rugsėjį pasitinka savo naujokus pasiruošusi suteikti jiems naujų žinių, įgūdžių, įspūdžių.

Meno mūzų pilis didžiuojasi savo ugdytiniais, pasiekusiais aukštų rezultatų respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose, prizinėmis vietomis ir laureatais. Ir šiais metais naujieji ugdytiniai sutinkami su dideliu džiaugsmu ir pasiryžimu siekti užsibrėžtų tikslų.

Comments are closed.